Validatorius. Pati svetaines struktura yra tikrai validi. Toliau viskas priklauso nuo svetainėje esančio turinio. O naujienas rašyti ar kitokius "apsakymus" su validžiu kodu kartais tikrai sudėtinga.
Ištaisyta - dėkui už pranešimą
Šiam puslapį yra minimaliai klaidų t.y ~20. Tos klaidos dažniausiai atsiranda dėl teksto redagavimo (editor'ių) kaltės. Pvz įdedami <p></p> tuščios žymės (tag'ai). Va ir klaida . Prie to pačio iš 10 populiariausių pasaulio tinklalapių yra tik 1 validus. Kitas dalykas, kad man pačiam tas W3C nėra aiškus. Jie patys tik pagrindinį susivalidatina, o kituose visuose yra klaidų. O viršui pilnai atsakė FDisk Redagavo: Lasasjuroj 2009-05-03 15:42:59
Kad paspaudziau ir siame puslapyje 0 klaidu. O del editoriu tai ju yra visu beda. Nes jie visi naudoja integruota narsyklini redagtoriu tik tuos irankius su ikonelem prikabina. TinyMCE kiek zinau tikrai pertikrina koda pagal save, o kiti palieka nesvaru narsyklini koda.
Atsiversk koki internetini puslapi ir i adreso laukeli irasyk tokia komanda:
ukryj
Puslapi galesi redaguoti, va ir visas redaktorius. O toliau viskas priklauso nuo narsykles koki ji koda sugeneruoja (dazniausiai nevalidu). Va apie ka cia kalba eina.
Nustebau Pas mane FireFox (x)HTML validator'ius pagal W3C (http://users.skynet.be/mgueury/mozilla/). Pažiūrėjau W3C tinklalapyje, kad tikrai tik ~0 klaidų Bet pas mane suranda daugiau. Pvz: <textarea> trūksta cols="", ne visur alt="" yra ir pan.
na yra sioks toks skirtumas. validatorius juk neprisijungia kaip narys. Jis ziuri kaip svecias. O validu koda daryti kaip nariui neapsimoka. Validumas pagrinde skirtas paieskos sistemoms, truputi didesnis prioritetas tokiom svetainem.