Atsakymai

1. Kas yra TVS?

TVS (turinio valdymo sistema) - tai internetinis įrankis, kuriuo galima administruoti tinklalapyje esančią informaciją, keisti pagal savo poreikius esamajame laike. TVS nereikalauja HTML žinių bei programavimo, tinklalapį gali valdyti tiesiog prisijungęs prie sistemos.

2. Kiek metų šiam projektui?

Leidžiam sau manyti, kad projektas gimė 2006 spalio 28 dieną.

3. Kaip atsirado pavadinimas MightMedia?

Vieną dieną sugalvojom sukurti projektuką pavadinimu "MeetMe" , kuris butu kažkuo panašus i "The Sims", tik web-based. Praėjus kažkiek laiko, mintį papildėme naujomis idėjomis - super-duper RPG - galingą žaidimą. O kadangi žaidimai yra skirstomi prie Medijos tai ir kilo toks pavadinimas: Galingos + Medijos = MightMedia.Pavadinimo bendraautorius: NightVisio (slapyvardis)

4. Kas MightMedija TVS autorius?

Autoriaus nėra ir būti negali. Tai bendras ne vieno žmogaus darbo vaisius.Projektą startavo FDisk ir iki šiol kuruoja.Pirmąjį kodo simbolį parašė: Min2liz (slapyvardis) - deja iš projekto praėjus keliems metams pasitraukė.Nemažai prisidėjo: kikas (slapyvardis), NightVisio (slapyvardis), pavienius dizaino darbus atliko Ernestas pm ir dar daug kitų entuziastų. Nuo 2008 vasario prie projekto prisijungė Paulius ir dirba jame iki šiol.

5. Ar yra kalbų pasirinkimas?

Šiuo metu yra dvi kalbos Anglų ir Lietuvių

6. Man reikia... Ar galėtumėt...

Padėti galime tik MightMedia tvs diegimo, valdymo, priežiūros klausimais.
Modifikacijos, dizainai ir kitokie patobulinimai yra mokama paslauga. Už kurią atsiskaitoma atskirai susitarus.
arrow_upward