Forumas

Sveiki

Domus (2009-05-02 13:37:02)
avataras
Kaip pirmas blynas manau šiek tiek prisvilęs, bet viskas gerai. Kadangi esu išbandęs keletą TVS, tai man iš tiesų ne visiškai patiko administracijos panelė. Kai paspaudi pvz. apklaus ar ką nors tai rodo versiją manau ji turėtų būti rodoma tik pradiniam puslapy, tas toks blokas kur atnaujinimai, versija. Ir kitas dalykas, kad tuos mygtukus admin panelėje pvz. rašyti naujieną ar sukurti kategoriją reikėtų padaryti didesnius tarpus nes jie susiglaudę, taip pat padaryti kažkokius gražesnius. Norėtųsi man piktogramų (icon'ų) geresnių, nes pvz. ant apklausos uždėta širdis... Admin panelę reikėtų tokią erdvę padaryt ir patogią, nes man šiek tiek sumalta tie mygtukai. Toliau dėl temų tai norėčiau, na nežinau bet man atrodo, kad būtų cool jei būtų padaryta ne su <table> o su <div'ais>. Div'ai tą patį gali ką ir table jeigu gerai panaudosi. Gaunasi mažiau kodo, viskas po to super veikia ir labai patogu dirbt su templeitais. Ir norėčiau defaultinio templeito (aplinkos/skin'o), geresnio nes kai kur tekstas išlipa iš vėžių. Taip pat radau rašybos klaidų! Ir pvz. Tas "Bomžams draudžiama" padaro TVS lygį 0. Sėkmės tobulinant.

Dar pastebėjau, kad naudojama <blink>...</blink> tag'ai. Seniai jau labai skaičiau, kad juos nerekomenduojama naudoti, knygoj (2005m). Dar iš google: "The BLINK and MARQUEE elements are not defined in any W3C HTML specification and should not be used". Paieškosiu daugiau tokių klaidelių nes mačiau yra jei norit. Taip pat žiūrėjau dėl skin'o kūrimo, tai tas funkcijas pačiam reikia susikurt? Manau turėtų būti kažkoks default funkcijų failas aiškiai parašytas, nes ten kiek žiūrėjau tai sumalta kažkaip:\ bet anyway, sėkmės.
Redagavo: Lasasjuroj 2009-05-02 13:46:41
MightMedia TVS programuotojas
FDisk (2009-05-02 22:33:18)
avataras
Labai geri pastebėjimai. Kaip sakant tobulumui ribų nėra. Išleisti stabilią (veikiančią) versija gal kiek ir paskubėjom. Tačiau jos išleidimas jau pernelyg ilgai tesėsi. Užsisėdėjom ties nereikšmingais elementais, tiesiog privalėjom išpublikuoti, kad gautumėm tikrų vartotojų pastabų ir pasiūlymų. Nes mes jau apakom ir baigiam pamiršt ko ištiesų vartotojams reikia.
MightMedia TVS projektų vadovas
FDisk (2009-05-02 23:20:12)
avataras
O dėl "Bomžams draudžiama" - sena istorija - tik dėl jų ir gimė ši TVS. Tie išsireiškimai nesunkiai pakeičiami.
"Bomžas" - hackeris kuris knisasi po svetimas IT šiukšles.
MightMedia TVS projektų vadovas
Domus (2009-05-03 11:12:30)
avataras

(2009-05-02 23:20:12) FDiskrašė:
O dėl "Bomžams draudžiama" - sena istorija - tik dėl jų ir gimė ši TVS. Tie išsireiškimai nesunkiai pakeičiami.
"Bomžas" - hackeris kuris knisasi po svetimas IT šiukšles.Aišku, na šauniai manau gausis jeigu Jūs čia taip greit reaguojat.
MightMedia TVS programuotojas
arrow_upward